Strona główna

Darmowe

Profesjonalne

Pomoc

Za darmo

Darmowe blogi

Darmowe fora

Darmowe księgi

Darmowe liczniki

Wymiana bannerów

Skróć adres

Wymiana linków

Szablony stron

Gry online

Śmieszne filmy

Profesjonalne szablony

Zamieszczone na stronie szablony są najwyższej jakości i w pełni nadają się do modyfikacji wzglądem własnych potrzeb. Dodatkowo część z tych szablonów wzbogacona została animacjami flash. Do każdego projektu otrzymujesz plik źródłowy PSD, FLA (animacje). Wystarczy je zmodyfikować i już masz profesjonalną stronę gotową do publikacji w sieci lub sprzedaży. Oto co otrzymujesz zamawiając szablony:

- 141 profesjonalnych szablonów umieszczonych na tej stronie
- 306 szablonów dostępnych za darmo na tej stronie
- 465 dodatkowych szablonów

Czyli w sumie otrzymujesz 912 gotowych szablonów. Całość możesz zamówić za jedyne 10 zł, co oznacza, że za jeden projekt płacisz tylko 1 grosz. Tak to prawda! Strony o najwyższej jakości otrzymujesz za najniższą możliwą kwotę.

Zamówione szablony będziesz mógł pobrać z szybkiego serwera (łącze 100Mb). Kod pozwalający pobrać szablony można otrzymać płacąc przelewem. Poniżej znajduje się szczegółowa instrukcja.

Za kod można zapłacić przelewem w następujący sposób:

- Kartą kredytową
- mTransfer (mBank)
- Płacę z Inteligo (PKO BP Inteligo)
- MultiTransfer (MultiBank)
- Przelew z dowolnego innego banku lub wpłata na poczcie

Zapłać za kod

Koszt to 10 zł. Po wpłacie otrzymasz kod na podany adres email oraz dodatkowo zostanie on wyświetlony na stronie, na której dokonasz transakcji. Usługa bezpiecznej płatności realizowana jest prze firmę allpay.pl. Kod ważny jest przez 24 h, od chwili pierwszego logowania.

Tu wpisz otrzymany kod, aby pobrać szablony: Szablony stron